Publications Office of the EU
il-Polonja-Chełm: Servizzi tat-tindif tal-borra - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Chełm: Servizzi tat-tindif tal-borra

  • Ippubblikat
    03/09/2014
  • Skadenza
    14/10/2014
  • Ftuħ tal-offerti
    14/10/2014
  • Aġġudikat
    30/10/2014
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Zarząd Dróg Miejskich
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL812 Chełmsko-zamojski
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90620000 Servizzi tat-tindif tal-borra
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,795,022.30 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,796,296.30 PLN
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
ZDM-TU-4106/RZP/70/14
Deskrizzjoni

1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe oczyszczanie ulic miasta Chełm, polegające na:
— zimowym oczyszczaniu nawierzchni ulic, chodników, przejść dla pieszych, parkingów, zatok i przystanków autobusowych, pasów zieleni ulic krajowych, wojewódzkich i powiatowych (z wyłączeniem chodników bezpośrednio przyległych do posesji) – zadanie nr 1,
— zimowym oczyszczaniu nawierzchni ulic, chodników, przejść dla pieszych, parkingów, zatok i przystanków autobusowych, pasów zieleni ulic gminnych i dróg wewnętrznych (z wyłączeniem chodników bezpośrednioprzyległych do posesji) – zadanie nr 2.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one or more lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
14/10/2014 10:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.