Publications Office of the EU
Ramavtal avseende tekniska konsulttjänster – Elkonsulter - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Ramavtal avseende tekniska konsulttjänster – Elkonsulter

  • Ippubblikat
    13/09/2024
  • Skadenza
    11/10/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    14/10/2024
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Bostadsstiftelsen Signalisten i Solna
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: anyw
Post tax-xerrej
NUTS code: SE110 Stockholms län
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71314100 Servizzi ta' l-elettriku
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
8,000,000.00 SEK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
SI 2024/36
Deskrizzjoni

Uppdraget omfattas av konsultuppdrag inom arbeten avseende El-konsult vid mindre och större om- och nybyggnationer av hyresrätter och/eller kontorsytor. Objekten är belägna i Solna stad. Arbetet kan omfatta nedan punkter men utesluter inte andra arbeten inom området. - Framtagning av ritningar och tekniska specifikationer för elinstallationer, belysning, kraftdistribution, nödsystem, säkerhetssystem, transporter och kommunikationsnätverk - m.m

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=30306&GoTo=Tender
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=30306&GoTo=Tender
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
14/10/2024 00:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni:
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 0
Valur stmat
8,000,000.00 SEK
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Installationskonsulterna i Stockholm AB
Indirizz postali:
Belt: BANDHAGEN
Kodiċi postali: 12459
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Vinnergi AB
Indirizz postali:
Belt: Linköping
Kodiċi postali: 582 24
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Norconsult Sverige AB
Indirizz postali:
Belt: GÖTEBORG
Kodiċi postali: 40276
Pajjiż:
Isem uffiċjali: K-Konsult Installation Sörmland Aktiebolag
Indirizz postali:
Belt: NYKÖPING
Kodiċi postali: 61132
Pajjiż:
Isem uffiċjali: STELKON Stockholms Elkonsult AB
Indirizz postali:
Belt: JÄRFÄLLA
Kodiċi postali: 17562
Pajjiż:
Isem uffiċjali: EFK AB
Indirizz postali:
Belt: Jönköping
Kodiċi postali: 553 03
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Incoord Installationscoordinator AB
Indirizz postali:
Belt: DANDERYD
Kodiċi postali: 18215
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Sitowise Sverige AB
Indirizz postali:
Belt: STOCKHOLM
Kodiċi postali: 11645
Pajjiż:
Isem uffiċjali: INTEC Mitt AB
Indirizz postali:
Belt: ÖREBRO
Kodiċi postali: 70227
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Bengt Dahlgren Stockholm Aktiebolag
Indirizz postali:
Belt: STOCKHOLM
Kodiċi postali: 12030
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Pontarius AB
Indirizz postali:
Belt: Stockholm
Kodiċi postali: 10138
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Elektrotekniska Byrån i Sverige AB
Indirizz postali:
Belt: KARLSTAD
Kodiċi postali: 65214
Pajjiż:
Isem uffiċjali: PE Teknik & Arkitektur AB
Indirizz postali:
Belt: STOCKHOLM
Kodiċi postali: 10422
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Elprojekt Mälardalen AB
Indirizz postali:
Belt: KATRINEHOLM
Kodiċi postali: 641 34
Pajjiż:
Isem uffiċjali: PQR International AB
Indirizz postali:
Belt: UPPSALA
Kodiċi postali: 75321
Pajjiż:
Isem uffiċjali: COWI AB
Indirizz postali:
Belt: GÖTEBORG
Kodiċi postali: 41104
Pajjiż:
Isem uffiċjali: ÅF-Infrastructure AB
Indirizz postali:
Belt: STOCKHOLM
Kodiċi postali: 16999
Pajjiż:
Isem uffiċjali: ATICC Sweden AB
Indirizz postali:
Belt: BROMMA
Kodiċi postali: 16855
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.