Publications Office of the EU
Dodávka technologií do společnosti Stabilplastik, spol. s. r.o.: automatizace - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dodávka technologií do společnosti Stabilplastik, spol. s. r.o.: automatizace

  • Ippubblikat
    05/11/2024
  • Skadenza
    08/12/2024
  • Ikkanċellat
    03/01/2025
  • Illum
    05/09/2026
Status
Ikkanċellat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Stabilplastik, spol. s r.o.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
42997300 Roboti industrijali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
6,126,120.00 CZK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Il-proċedura ngħalqet
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Předmětem veřejné zakázky „Dodávka technologií do společnosti Stabilplastik, spol. s. r.o.: automatizace“ je dodávka technologie automatizace. Upřesnění předmětu zakázky a požadované technické parametry jsou uvedeny v příloze č. 5 (Technická specifikace zařízení).

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/stabilplastik-spol-s-r-o
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/stabilplastik-spol-s-r-o
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
08/12/2024 11:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Záruční doba
Valur stmat
6,126,120.00 CZK
Valur kuntrattwali finali
Il-proċedura ngħalqet
Għoti tal-kuntratt
Il-proċedura ngħalqet
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.