Publications Office of the EU
Ir-Renju Unit-Maidstone: Servizzi ta' xogħol soċjali u dawk relatati - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ir-Renju Unit-Maidstone: Servizzi ta' xogħol soċjali u dawk relatati

  • Ippubblikat
    10/11/2018
  • Skadenza
    10/12/2018
  • Illum
    06/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Kent County Council
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: UKJ South East (England)
Post tax-xerrej
NUTS code: UKJ4 Kent
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
85300000 Servizzi ta' xogħol soċjali u dawk relatati
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
30,618,246.00 GBP
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
DN375352
Deskrizzjoni

Kent County Council and the Clinical Commissioning Groups (CCGs) in Kent are looking to commission a Community Navigation service which is designed to help older people and carers make best use of local services and community support to achieve what is most important to them, and so improve their own health, independence and wellbeing.
The contract will commence on 1.4.2019, and will run for a period of 48 months (expiring 31.3.2023) with the option for 2 one year extensions at the sole discretion of the Commissioning Bodies (the Council and/or the CCGs as appropriate) unless terminated in accordance with the published Conditions of Contract.
The contract will be split into both geographic and service lots in order to best meet the differing needs and support requirements of the eligible Kent population.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.kentbusinessportal.org.uk/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one or more lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
30,618,246.00 GBP
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.