-
Aġġudikat24/09/2014
-
Illum31/08/2026
Utilitajiet
Ir-Renju Unit-Belfast: Tiswija u manutenzjoni u servizzi assoċċjati, tal-vetturi bil-magna u l-apparat assoċċjat
Forest Service operates a fleet of Road vehicles, and Plant and Equipment across Northern Ireland. Details of the type and extent of this Plant is outlined in the tender documentation.
The work associated with this contract will be commissioned from Forest Service Workshops as an overspill to in-house working.
Forest Service Workshops are located at:
— Pubble, Tempo, Enniskillen, Co.Fermanagh,
— Hillsborough, Large Park Co.Down.,
— Somerset, Coleraine, Co. Londonderry.
This contract is designed to provide Forest Service with a facility to get overspill work undertaken which occurs when in-house capacity is not sufficient to meet operational requirements.
Indirizz postali: 141 Quarry Heights
Belt: Newtownards
Kodiċi postali: BT23 7SZ
Pajjiż: GBR
Isem uffiċjali: Bogue Motor Body Repairs
Indirizz postali: Lower Mullanaskea
Belt: Enniskillen
Kodiċi postali: BT74 4AL
Pajjiż: GBR
Isem uffiċjali: Cahill Motor Engineering (NI) Ltd
Indirizz postali: 10 Quay Road
Belt: Newtownabbey
Kodiċi postali: BT37 9TE
Pajjiż: GBR
Isem uffiċjali: Donnelly Bros Belfast Ltd
Indirizz postali: Mallusk Way
Belt: Newtownabbey
Kodiċi postali: BT36 4AA
Pajjiż: GBR
Isem uffiċjali: HAJ Repairs
Indirizz postali: 3 Ballyscullion Road
Belt: Bellaghy, Magherafelt
Kodiċi postali: BT45 8LD
Pajjiż: GBR
Isem uffiċjali: John Beers Recovery and Commercial Repairs
Indirizz postali: 42 Drumhirk Road
Belt: Comber
Kodiċi postali: BT23 5NN
Pajjiż: GBR
Isem uffiċjali: MK Truck Repairs Ltd
Indirizz postali: 83 Edenmore Road
Belt: REmpo, Enniskillen
Kodiċi postali: BT94 3JA
Pajjiż: GBR
Isem uffiċjali: Monaghan Brothers Ltd
Indirizz postali: Drumhaw, Lisnaskea
Belt: Enniskillen
Kodiċi postali: BT92 0JB
Pajjiż: GBR
Isem uffiċjali: R&M Greenkeepers
Indirizz postali: Unit 14, Kilcronagh Business Park
Belt: Cookstown
Kodiċi postali: BT80 8HJ
Pajjiż: UMI
Isem uffiċjali: TBF Thompson (Garvagh) Ltd
Indirizz postali: 6-10 Killyvalley Road
Belt: Garvagh, Coleraine
Kodiċi postali: BT51 5JZ
Pajjiż: GBR
Isem uffiċjali: WA Gibson - Hilltop Garage
Indirizz postali: 22 Cranagh Road
Belt: Coleraine
Kodiċi postali: BT51 3NN
Pajjiż: GBR
Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.