Publications Office of the EU
VO Žatec – NPO 2025 - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

VO Žatec – NPO 2025

  • Ippubblikat
    04/12/2024
  • Skadenza
    06/01/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    06/01/2025
  • Aġġudikat
    19/02/2025
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Technická správa města Žatec, s.r.o.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
34928530 Lampi tat-toroq urbani
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
23,000,000.00 CZK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
23,140,342.00 CZK
Numru ta’ referenza tal-offerta
VO Žatec – NPO 2025
Deskrizzjoni

Předmětem plnění veřejné zakázky je rekonstrukce části veřejného osvětlení ve městě Žatci vč. inovace, opravy, vybudování nových stavebních prvků – sloupů včetně souvisejících výkopových zemních a stavebních prací, výměna a optimalizace veřejného osvětlení, za účelem dosažení úspor elektrické energie, při dodržení platné legislativy, dle minimálního technického standardu vymezeného v technické specifikaci a položkovém rozpočtu, jež jsou nedílnou částí zadávací dokumentace. V rámci předmětu plnění této veřejné zakázky bude vyměněno celkem 788 svítidel vč. souvisejícího plnění tzn. např. kabelových tras, rozvaděčů, sloupů apod. Pro výměnu byla vybrána světelná místa v lokalitách s vhodnou infrastrukturou. V rámci rekonstrukce budou muset být vyměněny některé opěrné body, kabely a také doplněna světelná místa z důvodu splnění požadavků normy ČSN EN 13 201. Výměny svítidel budou provedeny na komunikacích třídy M5, P4 a P5. Zadavatel požaduje, aby veřejné osvětlení v Žatci bylo řízeno prostřednictvím víceúčelové IoT Smart City městské sítě. Účastník musí nabídnout takové řešení, které bude založeno na otevřených mezinárodních standardech. Tento požadavek se týká zejména hlavních součástí IoT Smart City městské sítě jako je Centrální řídící systém sítě, uživatelské rozhraní/ovládání a konfigurace a komunikace svítidel. Řešení musí být otevřené pro další zařízení ve veřejném prostoru, která splňují stejné otevřené mezinárodní standardy. Zadavatel požaduje splnění uvedených technických podmínek, definovaných v Příloze č. 5 Technické specifikace Předmětu plnění. Účastník je povinen nabídnout jen takové řešení VO, které je 100% kompatibilní se stávajícím systém (stávající městskou IoT síť nelze zaměnit z důvodu podmínek dotačního titulu), což účastník před podpisem smlouvy prokáže způsobem dle v čl. 10 této ZD. Zadavatel upřesňuje, že veřejné osvětlení je řízeno prostřednictvím víceúčelové IoT Smart City městské sítě. Tato síť je založena na otevřených mezinárodních standardech. Řešení je otevřené pro další zařízení ve veřejném prostoru, která splňují stejné otevřené mezinárodní standardy. Zadavatel požaduje rozšíření této sítě na lokality specifikované v mapových podkladech definovaných v Příloze č. 6a, za splnění uvedených technických podmínek. Blíže viz ZD a přílohy ZD.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://tenderarena.cz/dodavatel/seznam-profilu-zadavatelu/detail/Z0001603
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://tenderarena.cz/dodavatel/seznam-profilu-zadavatelu/detail/Z0001603
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
06/01/2025 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
A.) Náklady životního cyklu v Kč bez DPH (nabídková cena)
Valur stmat
23,000,000.00 CZK
Valur kuntrattwali finali
23,140,342.00 CZK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: ČEZ ESL, s.r.o.
Indirizz postali:
Belt: Ostrava - Vítkovice
Kodiċi postali: 70300
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.