Publications Office of the EU
FOURNITURE DE DENRÉES ALIMENTAIRES POUR LA COMMUNE DE REMIRE-MONTJOLY - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

FOURNITURE DE DENRÉES ALIMENTAIRES POUR LA COMMUNE DE REMIRE-MONTJOLY

  • Ippubblikat
    18/09/2025
  • Skadenza
    02/10/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    02/10/2025
  • Illum
    31/08/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Commune de Rémire Montjoly
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: FRY30 Guyane
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
15890000 Prodotti ta' l-ikel varji u oġġetti ta' l-ikel imnixxfa
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
5,600,000.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
9
Numru ta’ referenza tal-offerta
2025034L00
Deskrizzjoni

<br/>L'accord-cadre sera exécuté par la conclusion de marchés subséquents.<br/>Chaque lot fera l'objet d'une attribution séparée.<br/>Les prestations sont réglées par des prix unitaires.<br/>Les montants estimatifs sont indicatifs et comprennent la totalité des périodes de reconduction.<br/>Les repas sont confectionnés par la cuisine centrale et livrés dans chacune des cantines scolaires des communes de Rémire-Montjoly, le collège Catayée, les lycées LAMA-PREVOT, Léon-Gontran DAMAS et pour le personnel de la Commune. Ainsi, chaque jour, environ 3800 repas sont préparés et livrés quotidiennement en liaison froide. La cuisine centrale ne dispose pas de plateforme de stockage. Le titulaire doit notamment : - Réceptionner et traiter les commandes, - Livrer les commandes aux destinataires aux différents points de livraison, - Suivre la bonne exécution de l'accord cadre, - Mettre en place des formations d'optimisation à l'utilisation des produits, - Mettre en place des animations et informer des promotions, - Organiser des visites auprès des producteurs, éleveurs et/ou transformateurs<br/>

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1691046
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1691046
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
02/10/2025 18:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.