Publications Office of the EU
Franza-Dunkirk: Servizzi ta' l-arkitettura dwar il-bini - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Dunkirk: Servizzi ta' l-arkitettura dwar il-bini

  • Ippubblikat
    23/03/2020
  • Skadenza
    05/06/2020
  • Aġġudikat
    14/09/2020
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Flandre Opale Habitat
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRE1 Nord-Pas de Calais
Post tax-xerrej
NUTS code: FRE Hauts-de-France
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71221000 Servizzi ta' l-arkitettura dwar il-bini
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
166,354.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
284,391.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Mission de maîtrise d'œuvre et BET pour le programme de restructuration en 39 logements de l'ancien EHPAD de la gorgue — rue Beaupré, et la construction d'une batterie de 07 garages.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
http://flandreopalehabitat.e-marchespublics.com
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
166,354.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
284,391.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Charrier Vincent
Indirizz postali: 12/14 rue Faidherbe
Belt: Lille
Kodiċi postali: 59800
Pajjiż: FRA

Isem uffiċjali: HDM Inenierie SA
Indirizz postali: 20 rue Hubble
Belt: Sainghin-en-Melantois
Kodiċi postali: 59262
Pajjiż: FRA

Isem uffiċjali: SAS Euro DB
Indirizz postali: 102 rue des Sequoias
Belt: Lesquin
Kodiċi postali: 59210
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.