Publications Office of the EU
l-Italja-Macomer: Servizzi tar-relazzjonijiet pubbliċi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Italja-Macomer: Servizzi tar-relazzjonijiet pubbliċi

  • Ippubblikat
    14/02/2023
  • Skadenza
    13/03/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    14/03/2023
  • Aġġudikat
    21/03/2023
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
CONSORZIO PER LA TUTELA DEL FORMAGGIO PECORINO ROMANO
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ITG2E Nuoro
Post tax-xerrej
NUTS code: ITG2E Nuoro
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79416000 Servizzi tar-relazzjonijiet pubbliċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,400,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,399,944.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Il bando di gara riguarda la selezione di un organismo di esecuzione incaricato della realizzazione delle azioni rivolte al raggiungimento degli obiettivi previsti nell'ambito di un Programma di informazione e promozione che verrà presentato a valere sul a valere sul Regolamento UE n. 1144/2014 del Parlamento Europeo e del Consiglio - Call 2023 e che, in caso di positivo accoglimento della domanda, si svolgerà nel seguente Paese target: GIAPPONE e riguarderà il seguente prodotto a denominazione comunitaria: PECORINO ROMANO DOP
Pacchetti di lavoro ed attività che verranno realizzate:
• WP2 – Pubbliche relazioni
• WP3 – Web site, Social media
• WP4 – Advertising
• WP5 – Communication tools
• WP6 – Eventi

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: CONSORZIO PER LA TUTELA DEL FORMAGGIO PECORINO ROMANO
Belt: MACOMER
Kodiċi NUTS: ITG2E
Kodiċi postali: 08015
Pajjiż: ITA
Persuna ta' kuntatt: DANIELA MURGIA
Indirizz prinċipali: https://www.pecorinoromano.com/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
14/03/2023 10:30
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
1,400,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
1,399,944.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: GRAPHO SRL
Indirizz postali: Via Madio de' Fiori, 66
Belt: ROMA
Kodiċi postali: 00187
Pajjiż: ITA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.