Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Ulm: Xogħol ta’ l-istallazzjoni tal-lift - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Ulm: Xogħol ta’ l-istallazzjoni tal-lift

  • Ippubblikat
    31/10/2017
  • Skadenza
    04/12/2017
  • Ftuħ tal-offerti
    04/12/2017
  • Illum
    31/08/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Landratsamt Alb-Donau-Kreis
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE144 Ulm, Stadtkreis
Post tax-xerrej
NUTS code: DE145 Alb-Donau-Kreis
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45313100 Xogħol ta’ l-istallazzjoni tal-lift
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
Neubau Hauffstraße-2017-05
Deskrizzjoni

Fördertechnik

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Landratsamt Alb-Donau-Kreis
Indirizz postali: Schillerstraße 30
Belt: Ulm
Kodiċi NUTS: DE145
Kodiċi postali: 89077
Pajjiż: DEU
Persuna ta' kuntatt: Fachdienst Finanzen, Schulen, Liegenschaften
Indirizz prinċipali: www.alb-donau-kreis.de
Elettronika permezz ta’:
www.vergabe24.de
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
04/12/2017 14:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.