Publications Office of the EU
Franza-Blagnac: Servizzi tat-tħawwil u l-manutenzjoni ta' oqsma ħodor - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Blagnac: Servizzi tat-tħawwil u l-manutenzjoni ta' oqsma ħodor

  • Ippubblikat
    15/10/2019
  • Skadenza
    15/11/2019
  • Ftuħ tal-offerti
    15/11/2019
  • Aġġudikat
    13/12/2019
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Ville de Blagnac
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Post tax-xerrej
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
77310000 Servizzi tat-tħawwil u l-manutenzjoni ta' oqsma ħodor
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
698,560.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,045,277.57 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
7
Numru ta’ referenza tal-offerta
201916
Deskrizzjoni

La présente consultation concerne l'exécution de travaux d'entretien horticoles et arboricoles au sein des espaces verts de la ville de Blagnac, la fourniture de fleurs ou d'autres provisions ou matériaux nécessaires et le maintien de la propreté dans ces espaces.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
http://www.mairie-blagnac.fr/acces-aux-consultations-en-cours.html
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
15/11/2019 14:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.