Publications Office of the EU
Franza-Pariġi: Servizzi ta' stallazzjoni (minbarra softwer) - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Franza-Pariġi: Servizzi ta' stallazzjoni (minbarra softwer)

  • Ippubblikat
    12/07/2019
  • Skadenza
    31/07/2019
  • Illum
    02/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
RATP
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FR1 Ile-de-France
Post tax-xerrej
NUTS code: FR101 Paris
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
51000000 Servizzi ta' stallazzjoni (minbarra softwer)
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
DHA_2019GDI14616
Deskrizzjoni

La présente consultation de prestations en «courants faibles», a pour objet la réalisation des études d’exécution, la fourniture, l’installation et la mise en service des systèmes «courants faibles» nécessaires au déploiement du projet RNM (Renouveau du métro).
Il consiste en la dépose d’équipements, le déroulage de câbles, la pose d’équipements et le raccordement de câbles, la mise en service et la garantie.
Les systèmes et équipements impactés par la réalisation des prestations sont notamment les suivants:
— la sonorisation,
— l’information voyageur (temps d’attente), le téléaffichage, Image,
— la téléphonie et l’interphonie,
— la vidéo protection,
— le détournement de nappe de câbles,
— les péages (ligne de contrôle, appareils de ventes ADUP, TPV, Automate de service AS, les portes de sorties PAS, les portillons de service PSER, armoires électriques péages AE5G et AE6G),
— la protection des biens et des personnes: pédales d’alarmes, radar.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: RATP
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 77566343801906
Indirizz postali: Lac B 916 — 54 quai de la Rapée
Belt: Paris Cedex 12
Kodiċi NUTS: FR101
Kodiċi postali: 75599
Pajjiż: FRA
Indirizz prinċipali: www.ratp.fr
Elettronika permezz ta’:
https://ratp.bravosolution.com/web/login.html
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ several operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.