Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Hanover: Informazzjoni sigrieta, Sorveljanza, Akkwiżizzjoni ta' Bersalli u Rikonjizzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Ġermanja-Hanover: Informazzjoni sigrieta, Sorveljanza, Akkwiżizzjoni ta' Bersalli u Rikonjizzjoni

  • Aġġudikat
    15/11/2023
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Zentrale Polizeidirektion Niedersachsen
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE92 Hannover
Post tax-xerrej
NUTS code: DE9 Niedersachsen
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
35720000 Informazzjoni sigrieta, Sorveljanza, Akkwiżizzjoni ta' Bersalli u Rikonjizzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
489,000.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
489,190.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Die vorhandenen IMSI-Catcher-Systeme werden um den 5G Standard erweitert.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
489,000.00
Valur kuntrattwali finali
489,190.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Rhode & Schwarz GmbH & Co.KG
Indirizz postali: Mühlendorfstr. 15
Belt: München
Kodiċi postali: 81671
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.