Publications Office of the EU
Dostawy różnych odczynników, krwi kontrolnej oraz dzierżawę analizatorów wyszczególnionych w Częściach dla Klinicznego Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie. - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawy różnych odczynników, krwi kontrolnej oraz dzierżawę analizatorów wyszczególnionych w Częściach dla Klinicznego Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie.

  • Ippubblikat
    12/07/2024
  • Skadenza
    23/07/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    23/07/2024
  • Aġġudikat
    18/09/2024
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: PL823 Rzeszowski
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33696500 Reaġenti tal-laboratorju
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
5,007,494.50 PLN
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
5
Numru ta’ referenza tal-offerta
Postępowanie nr 41, ZP.261.20-Z.2024
Deskrizzjoni

1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy różnych odczynników, krwi kontrolnej oraz dzierżawa analizatorów wyszczególnionych w Częściach dla Klinicznego Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, ilości dostaw oraz wymagania zostały zawarte w: a) Formularzach cenowo - ofertowych dla Części nr 1÷ 5 (Załączniki nr 1 do SWZ); b) Formularzach cenowo - ofertowych dla Części nr 1÷ 5 (Załączniki nr 2 do SWZ); c) Zestawieniu parametrów wymaganych dla Części nr 1÷ 5 (Załączniki nr 4 do SWZ); d) Zestawieniu parametrów wymaganych dla Części nr 1 i 2 (Załączniki nr 4 a do SWZ); e) Warunkach gwarancji i serwisu dla Części nr 4 (Załącznik nr 5 do SWZ); f) Zestawieniu parametrów ocenianych dla Części nr 1 ÷ 3 i 5 (Załączniki nr 6 do SWZ), będącymi integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo – ofertowych na okres 36 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1. Sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia przez 36 miesięcy licząc od daty zawarcia umowy (nie dotyczy dzierżawy analizatorów). 5.2. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://portal.smartpzp.pl/usk
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://portal.smartpzp.pl/usk
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
23/07/2024 10:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.