Publications Office of the EU
l-Ungerija-Gödöllő: Servizzi ta' tindif u iġene - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

l-Ungerija-Gödöllő: Servizzi ta' tindif u iġene

  • Ippubblikat
    30/05/2023
  • Skadenza
    30/06/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    30/06/2023
  • Aġġudikat
    23/08/2023
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
MATE SPORT Szolgáltató Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: HU120 Pest
Post tax-xerrej
NUTS code: HU120 Pest
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90900000 Servizzi ta' tindif u iġene
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
90,212,700.00 HUF
Numru ta’ referenza tal-offerta
EKR000759982023
Deskrizzjoni

Gödöllő Városi és Térségi Uszoda teljeskörű napi, heti és féléves takarítási feladatainak ellátása.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: MATE SPORT Szolgáltató Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 24835851213
Indirizz postali: Páter Károly Út 1.
Belt: Gödöllő
Kodiċi NUTS: HU120
Kodiċi postali: 2100
Pajjiż: HUN
Persuna ta' kuntatt: Kozma György
Indirizz prinċipali: https://godolloiuszoda.uni-mate.hu/
Elettronika permezz ta’:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000759982023/reszletek
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
30/06/2023 12:00
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV

90900000 - Servizzi ta' tindif u iġene

90910000 - Servizzi tat-tindif

90911000 - Servizzi ta' tindif ta' residenzi, binjiet u twieqi

Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
90,212,700.00 HUF
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Reducto Servitium Kft.
Indirizz postali: Zsókavár Utca 33. 8/33.
Belt: Budapest
Kodiċi postali: 1157
Pajjiż: HUN
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.