Publications Office of the EU
Rakentamisen laatutarkastukset ja kaapeleiden sijainti- ja syvyysmittaukset - Osallistumispyyntö ja alustava tarjouspyyntö - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rakentamisen laatutarkastukset ja kaapeleiden sijainti- ja syvyysmittaukset - Osallistumispyyntö ja alustava tarjouspyyntö

  • Ippubblikat
    26/03/2025
  • Skadenza
    18/04/2025
  • Illum
    01/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Elenia Oy
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: FI197 Pirkanmaa
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71500000 Servizzi relatati mal-kostruzzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,000,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
554015
Deskrizzjoni

Hankinnan kohteena on Elenia-konserniyhtiöiden sähköverkon työmaiden rakentamisen laatutarkastusten sekä kaapeleiden sijainti- ja syvyysmittausten toteuttaminen osallistumispyynnön sekä alustavan tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://tarjouspalvelu.fi/elenia?id=554015&tpk=56c0fd0d-bf2f-462e-9007-4a617b053888
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://tarjouspalvelu.fi/elenia?id=554015&tpk=56c0fd0d-bf2f-462e-9007-4a617b053888
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Lasketaan tarjouksen hinnasta. Maksimaaliset hintapisteet muodostavat 70 – 90 % kokonaistaloudellisesti edullisimman hinnan ja yksikköhintojen arvosta.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Saadaan vertailemalla tarjousten sisältöä. Maksimaaliset laatupisteet muodostavat 10 – 30 % kokonaistaloudellisesti edullisimman hinnan arvioinnista. Laatupisteet koostuvat vähintään seuraavista ominaisuuksista: • Avainhenkilöiden referenssit • Kokemus erillisissä asiantuntijapalveluissa • Sertifioidut johtamisjärjestelmät • Vastuullisuus • Toiminnan laatu ja asiakastyytyväisyys (referenssihaastattelujen tulosten perusteella)
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Valur stmat
1,000,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.