Publications Office of the EU
Servizzi għad-disponibbiltà mill-Istitut tad-Dipendenzi tas-Saħħa ta 'Madrid, ta' 12-il post f'art ta 'appoġġ għat-trattament għal persuni b'dipendenzi. - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Servizzi għad-disponibbiltà mill-Istitut tad-Dipendenzi tas-Saħħa ta 'Madrid, ta' 12-il post f'art ta 'appoġġ għat-trattament għal persuni b'dipendenzi.

  • Aġġudikat
    31/07/2024
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Organismo Autónomo Madrid Salud
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: ES300 Madrid
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
98133100 Servizzi tal-faċilità ta' l-appoġġ għat-titjib ċiviku u tal-komunità
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
827,524.60 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
300/2024/00180
Deskrizzjoni

L-għan ta 'dan il-kuntratt huwa li jagħmel disponibbli lil Madrid Salud, 12-il post fis-Sular ta' Appoġġ għat-Trattament, għal persuni b'vizzji li huma fi trattament fin-netwerk tal-kura tas-saħħa, dipendenti fuq l-Istitut tad-Dipendenzi tas-Saħħa ta 'Madrid.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Mhux disponibbli
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Criterio de estabilidad en el empleo. Mantenimiento de plantilla..
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 5
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Mejoras técnicas y asistenciales.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 45
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Oferta económica.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 25
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Mayor calidad del Proyecto Técnico de prestación del servicio sobre los mínimos señalados en el PPT.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 25
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
827,524.60 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: ASOCIACIÓN LAKOMA MADRID
Indirizz postali:
Belt: Madrid
Kodiċi postali: 28035
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.