Publications Office of the EU
l-Irlanda-Wexford: Servizzi ta' konsulenza ta' l-inġinerija ċivili - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Irlanda-Wexford: Servizzi ta' konsulenza ta' l-inġinerija ċivili

  • Ippubblikat
    27/01/2021
  • Skadenza
    22/02/2021
  • Aġġudikat
    13/12/2021
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Wexford County Council
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: IE052 South-East
Post tax-xerrej
NUTS code: IE052 South-East
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71311000 Servizzi ta' konsulenza ta' l-inġinerija ċivili
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
550,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
454,250.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
4/ENV/2021
Deskrizzjoni

stage (ii) to stage (v) of the Rosslare coastal flood and erosion scheme including planning and development consent, detailed design and tender documents, PSDP, construction supervision, handover and all associated works to complete the scheme.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Wexford County Council
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: N/A
Indirizz postali: County Hall, Carricklawn
Belt: Wexford
Kodiċi NUTS: IE052
Pajjiż: IRL
Persuna ta' kuntatt: Shirley Berry
Indirizz prinċipali: www.etenders.gov.ie
Elettronika permezz ta’:
http://irl.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=181396&B=ETENDERS_SIMPLE
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
550,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
454,250.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Nicholas O'Dwyer Ltd.
Indirizz postali: Unit E4, Nutgrove Office Park, Nutgrove Ave
Belt: D14 V3F6
Kodiċi postali: Dublin
Pajjiż: IRL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.