Publications Office of the EU
Spanja-Santiago ta' Compostela: Servizzi tat-tindif ta' l-uffiċini - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Santiago ta' Compostela: Servizzi tat-tindif ta' l-uffiċini

  • Ippubblikat
    20/11/2020
  • Skadenza
    18/12/2020
  • Ftuħ tal-offerti
    21/12/2020
  • Aġġudikat
    29/03/2021
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Xunta de Galicia, Consellería de Cultura, Educación y Universidad, Secretaría general técnica, Edificios Administrativos San Caetano, s/n (Santiago de Compostela)
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES113 Ourense
Post tax-xerrej
NUTS code: ES111 A Coruña
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90919200 Servizzi tat-tindif ta' l-uffiċini
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
479,145.10 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
203,637.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
CU-52/20-SE
Deskrizzjoni

Servicio de limpieza en varios centros dependientes de la Jefatura Territorial de Ourense de la Consellería de Cultura, Educación y Universidad: Archivo Histórico Provincial de Ourense, Museo Arqueológico Provincial y Sala de Exposiciones San Francisco, Museo Etnológico de Ribadavia y depósito, Museo del Vino de Galicia en Santo André de Camporredondo y Biblioteca Pública de Ourense.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.conselleriadefacenda.es/silex
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
21/12/2020 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
479,145.10 EUR
Valur kuntrattwali finali
203,637.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Limpieza de Edificios Iberclean, S. L.
Indirizz postali: C/ María Victoria Eugenia de la Fuente, 3, bajo
Belt: Vigo
Kodiċi postali: 36204
Pajjiż: ESP
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.