Publications Office of the EU
Framework agreement for transport to swimming lessons. - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Framework agreement for transport to swimming lessons.

  • Ippubblikat
    05/05/2025
  • Illum
    02/09/2026
Status
Ikkanċellat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Arendal kommune
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: NO092 Agder
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
60000000 Servizzi ta' trasport (eskluż it-trasport ta' l-iskart)
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
12,000,000.00 NOK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Il-proċedura ngħalqet
Numru ta’ referenza tal-offerta
25/9808
Deskrizzjoni

The objective of the procurement is to enter into a framework agreement for transport services in connection with transport assignments in connection with transport to swimming lessons for municipal schools and nurseries in Arendal municipality. There will be a need for different bus types, including mini buses (8-16 passengers) and large buses/coaches (capacity up to 30 passengers). Furthermore, it will be important that when transporting nursery children and toddlers school (1-4 grade) that seats/seals can be adapted for proper protection. If needed, transport means must be procured, suitable for persons with different disabilities.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=430680&B=
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=430680&B=
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV

60000000 - Servizzi ta' trasport (eskluż it-trasport ta' l-iskart)

60130000 - Servizzi ta' trasport b'għan speċjali tal-passiġġieri bit-triq

34000000 - Tagħmir tat-trasport u prodotti awżiljari għat-trasport

34114000 - Vetturi speċjalizzati

60170000 - Kiri tat-trasport tal-passiġieri b’vetturi bix-xufier

34110000 - Karozzi tal-passiġġieri

34100000 - Vetturi bil-magna

60100000 - Servizzi ta' trasport bit-triq

Metodu tal-għoti
Price
Valur stmat
12,000,000.00 NOK
Valur kuntrattwali finali
Il-proċedura ngħalqet
Għoti tal-kuntratt
Il-proċedura ngħalqet
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.