Publications Office of the EU
Franza-Tremblay-en-France: Servizzi topografiċi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Tremblay-en-France: Servizzi topografiċi

  • Ippubblikat
    19/03/2020
  • Skadenza
    03/04/2020
  • Illum
    01/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Aéroports de Paris
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FR10 Île de France
Post tax-xerrej
NUTS code: FR10 Île de France
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71351810 Servizzi topografiċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
SPA016399
Deskrizzjoni

Réalisation de prestations topographiques et photogrammétriques sur les Aéroports de Paris — Charles de Gaulle, Paris — Le Bourget, Paris — Orly et les AAG (Aérodromes d'aviation générale).

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://fournisseurs.aeroportsdeparis.fr
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.