Publications Office of the EU
is-Slovenja-Ljubljana: Servizzi ta' skenjar - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

is-Slovenja-Ljubljana: Servizzi ta' skenjar

  • Ippubblikat
    18/05/2018
  • Skadenza
    21/06/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    21/06/2018
  • Aġġudikat
    26/07/2018
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Ministrstvo za okolje in prostor, Geodetska uprava Republike Slovenije
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: SI Slovenija
Post tax-xerrej
NUTS code: SI Slovenija
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79999100 Servizzi ta' skenjar
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
613,458.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
658,742.88 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
43000-8/2018
Deskrizzjoni

Digitalizacija arhiva katastra stavb, dokončanje digitalizacije arhiva zemljiškega katastra in prostorsko umeščanje rastrskih podatkov arhiva državnih prostorskih aktov.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Ministrstvo za okolje in prostor, Geodetska uprava Republike Slovenije
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 2482886000
Indirizz postali: Zemljemerska ulica 12
Belt: Ljubljana
Kodiċi NUTS: SI
Kodiċi postali: 1000
Pajjiż: SVN
Indirizz prinċipali: http://www.gu.gov.si/
Elettronika permezz ta’:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_javno_narocilo_podrobno.xhtml?zadevaId=665
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
21/06/2018 09:05
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
613,458.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
658,742.88 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Monolit informacijski sistemi d.o.o.
Indirizz postali: Letališka cesta 33D
Belt: Ljubljana
Kodiċi postali: 1000
Pajjiż: SVN

Isem uffiċjali: Mikrografija trgovina d.o.o.
Indirizz postali: Foersterjeva ulica 10
Belt: Novo mesto
Kodiċi postali: 8000
Pajjiż: SVN
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.