Publications Office of the EU
Franza-Lyons: Stallazzjoni tat-tagħmir ta’ l-illuminazzjoni tat-toroq - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Franza-Lyons: Stallazzjoni tat-tagħmir ta’ l-illuminazzjoni tat-toroq

  • Ippubblikat
    10/04/2015
  • Skadenza
    18/05/2015
  • Aġġudikat
    22/06/2015
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
DIR Centre Est SREI de Chambéry
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRK27 Savoie
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45316110 Stallazzjoni tat-tagħmir ta’ l-illuminazzjoni tat-toroq
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
779,958.80 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
dirce-pt-2015-siaix-eclairage
Deskrizzjoni

Rn 90 — tunnel du Siaix — rénovation de l'éclairage du tube routier.
L'Objet des travaux est le remplacement complet de l'installation d'éclairage en place depuis la mise en service de l'ouvrage (1990). Les travaux seront à réaliser de nuit, sous alternat de circulation.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: DREAL Rhône-Alpes — SAMIF/UMP
Indirizz postali: 5 place Jules Ferry
Belt: Lyon Cedex 06
Kodiċi postali: 69453
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
779,958.80 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: SAS Enfrasys
Indirizz postali: 482 rue des Mercières
Belt: Rillieux-la-Pape
Kodiċi postali: 69140
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.