Publications Office of the EU
Spanja-Las Palmas de Gran Canaria: Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Las Palmas de Gran Canaria: Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ

  • Ippubblikat
    23/03/2021
  • Skadenza
    20/04/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    01/06/2021
  • Aġġudikat
    06/09/2021
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Rectorado de la Universidad de Las Palmas de Gran Canaria
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES705 Gran Canaria
Post tax-xerrej
NUTS code: ES705 Gran Canaria
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
72000000 Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
688,750.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
367,139.84 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
010/21/6410003/1
Deskrizzjoni

Servicio de Plataforma de Tramitación Electrónica y Plataforma de Archivo Electrónico Único de la Universidad de Las Palmas de Gran Canaria (ULPGC)

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Rectorado de la Universidad de Las Palmas de Gran Canaria
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: Q3518001G
Indirizz postali: C/ Juan de Quesada, 30
Belt: Las Palmas de Gran Canaria
Kodiċi NUTS: ES705
Kodiċi postali: 35015
Pajjiż: ESP
Persuna ta' kuntatt: Rectorado de la Universidad de Las Palmas de Gran Canaria
Indirizz prinċipali: https://contrataciondelestado.es
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
01/06/2021 09:30
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.