Publications Office of the EU
LV-Riga: Servizzi ta' l-assigurazzjoni dwar is-saħħa - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

LV-Riga: Servizzi ta' l-assigurazzjoni dwar is-saħħa

  • Ippubblikat
    08/11/2012
  • Skadenza
    17/12/2012
  • Ftuħ tal-offerti
    17/12/2012
  • Aġġudikat
    11/01/2013
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Tiesu administrācija
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: LV00 Latvija
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
66512200 Servizzi ta' l-assigurazzjoni dwar is-saħħa
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
788,140.00 LVL
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
788,140.00 LVL
Numru ta’ referenza tal-offerta
TA 2012/14/K
Deskrizzjoni

Tiesu administrācijas darbinieku, LR Satversmes tiesas un LR Augstākās tiesas tiesnešu un darbinieku veselības apdrošināšana.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
17/12/2012 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
788,140.00 LVL
Valur kuntrattwali finali
788,140.00 LVL
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: AAS „Baltikums”
Indirizz postali: Ūdens 12-115
Belt: Rīga
Kodiċi postali: 1007
Pajjiż: LVA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.