Publications Office of the EU
CR-E-36-NI SERVIZZI TA' INĠENERAZZJONI GĦALL-VERIFIKA TAL-PROĠETT TEKNIKU U EKONOMIKU TA' FATTIBILITÀ U L-PROĠETT EŻEKUTTIV għal Xogħlijiet ta' Reġistrazzjoni Kurrenti B'XEJN IL-MAGRA TAL-PO ALVE GĦALL-VESSELLI TAL-KLASSIJIET VAĊENZA MIĊENZA GĦALL-IKEL MIĊENTI PARTI 1 CUP B99J21024840001. - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

CR-E-36-NI SERVIZZI TA' INĠENERAZZJONI GĦALL-VERIFIKA TAL-PROĠETT TEKNIKU U EKONOMIKU TA' FATTIBILITÀ U L-PROĠETT EŻEKUTTIV għal Xogħlijiet ta' Reġistrazzjoni Kurrenti B'XEJN IL-MAGRA TAL-PO ALVE GĦALL-VESSELLI TAL-KLASSIJIET VAĊENZA MIĊENZA GĦALL-IKEL MIĊENTI PARTI 1 CUP B99J21024840001.

  • Ippubblikat
    23/10/2025
  • Skadenza
    10/11/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    10/11/2025
  • Illum
    02/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
AIPO - GARE E CONTRATTI
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: ITH52 Parma
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71330000 Servizzi varji ta' l-inġinerija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
390,540.25 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

CR-E-36-NI SERVIZZI TA' INĠENERAZZJONI GĦALL-VERIFIKA TAL-PROĠETT TEKNIKU U EKONOMIKU TA' FATTIBILITÀ U L-PROĠETT EŻEKUTTIV għal Xogħlijiet ta' Reġistrazzjoni Kurrenti B'XEJN IL-MAGRA TAL-PO ALVE GĦALL-VESSELLI TAL-KLASSIJIET VAĊENZA MIĊENZA GĦALL-IKEL MIĊENTI PARTI 1 CUP B99J21024840001.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://agenziapo-appalti.maggiolicloud.it/PortaleAppalti/it/procedure/codice/G02412
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: permess
https://agenziapo-appalti.maggiolicloud.it/PortaleAppalti/it/procedure/codice/G02412
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
10/11/2025 08:30
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Qualità e Metodologia dell'Attività di Verifica
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 20
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Esperienza e Adeguatezza del Gruppo di Lavoro -Requisiti specifici e CV del personale proposto per la verifica
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 40
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Verifiche BIM/Digitalizzazione
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 10
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Ribasso su importo a base di gara
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 30
Valur stmat
390,540.25 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.