Publications Office of the EU
il-Polonja-Mirosławiec: Servizzi tal-foresterija - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Polonja-Mirosławiec: Servizzi tal-foresterija

  • Ippubblikat
    30/10/2013
  • Skadenza
    21/11/2013
  • Ftuħ tal-offerti
    21/11/2013
  • Aġġudikat
    09/12/2013
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Lasy Państwowe, Państwowe Gospodarstwo Leśne, Nadleśnictwo Mirosławiec
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
77200000 Servizzi tal-foresterija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,725,310.56 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,085,143.34 PLN
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
4
Numru ta’ referenza tal-offerta
SA-2710-5/2013
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn. Dz. U. z 2011 r. nr 12 poz. 59 ze. zmianami) obejmujące: między innymi: hodowlę lasu, ochronę lasu, pozyskiwanie drewna, zrywkę drewna, ochronę przeciwpożarową, zagospodarowanie turystyczne lasu, bieżące utrzymanie dróg leśnych, prace szkółkarstwa leśnego i nasiennictwa do wykonania na terenie Nadleśnictwa Mirosławiec w 2014 r.
Przedmiot zamówienia został podzielony na cztery części:
Część I – leśnictwa: Orle, Łowicz, Mirosławiec
Część II – leśnictwa: Kalinówka, Hanki, Betyń
Część III – leśnictwa: Nieradź, Lipie, Toporzyk
Część IV – Szkółka Leśna Nieradź

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one or more lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
21/11/2013 11:15
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.