Publications Office of the EU
Franza-Orleans: Xogħol ta' kostruzzjoni ta' blokkijiet ta' uffiċini - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Orleans: Xogħol ta' kostruzzjoni ta' blokkijiet ta' uffiċini

  • Ippubblikat
    21/01/2022
  • Skadenza
    21/02/2022
  • Aġġudikat
    30/11/2022
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
département du Loiret
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRB06 Loiret
Post tax-xerrej
NUTS code: FRB06 Loiret
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45213150 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' blokkijiet ta' uffiċini
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
15,000,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
18,437,872.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Osao Vve
Deskrizzjoni

la consultation porte sur la passation d'un Marché public global de performance incluant laconception, la réalisation et la maintenance.L'opération comporte la création d'un ouvrage neuf dédié aux services des solidarités ainsi que la réhabilitation de l'immeuble " le Loiret " situé à Orléans. La maintenance/ger pour le bâtiment neuf est prévue pour 10 ans

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
http://www.marches-publics.loiret.com
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
15,000,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
18,437,872.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: sogea Centre
Indirizz postali: 479, rue des Sables de Sary
Belt: Saran
Kodiċi postali: 45774
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.