Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Halle (Saale): Stallazzjoni tad-diviżorji - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Halle (Saale): Stallazzjoni tad-diviżorji

  • Ippubblikat
    09/02/2022
  • Skadenza
    11/03/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    11/03/2022
  • Aġġudikat
    12/04/2022
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Stadt Halle (Saale), Fachbereich Recht, Team Vergabe Bauleistungen/Bauplanungen
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DEE02 Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Post tax-xerrej
NUTS code: DEE02 Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45421141 Stallazzjoni tad-diviżorji
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
37,549.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
FB 24-B-2022-017
Deskrizzjoni

Los 319 Mobile Trennwände

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://ausschreibung.halle.de/NetServer/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
11/03/2022 09:00
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
37,549.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: DORMA Hüppe Raumtrennsysteme GmbH + Co. KG
Indirizz postali: Industriestraße 5
Belt: Westerstede-Ocholt
Kodiċi postali: 26655
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.