Publications Office of the EU
RO-Cluj-Napoca: Konsumabbli medikali mhux kimiċi li jintużaw darba biss u konsumabbli ħematoloġikali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Cluj-Napoca: Konsumabbli medikali mhux kimiċi li jintużaw darba biss u konsumabbli ħematoloġikali

  • Ippubblikat
    30/08/2012
  • Skadenza
    12/10/2012
  • Ftuħ tal-offerti
    17/10/2012
  • Aġġudikat
    15/11/2012
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Spitalul Clinic de Boli Infectioase Cluj
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: RO113 Cluj
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33141000 Konsumabbli medikali mhux kimiċi li jintużaw darba biss u konsumabbli ħematoloġikali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
403,274.80 RON
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Furnizare de consumabile medicale conform caietului de sarcini.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
17/10/2012 18:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
403,274.80 RON
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: SC Crio 2 SRL
Indirizz postali: Str. Padurii nr. 6, bl. I. A.S, sc. C
Belt: Iasi
Kodiċi postali: 700397
Pajjiż: ROU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.