Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Darmstadt: Linji ta' l-enerġija elettrika - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Darmstadt: Linji ta' l-enerġija elettrika

  • Imħabbar
    05/09/2017
  • Pubblikazzjoni stmata
    30/11/2017
  • Ippubblikat
    23/01/2018
  • Skadenza
    14/03/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    14/03/2018
  • Aġġudikat
    23/04/2018
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Klinikum Darmstadt GmbH
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE711 Darmstadt, Kreisfreie Stadt
Post tax-xerrej
NUTS code: DE711 Darmstadt, Kreisfreie Stadt
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
31321000 Linji ta' l-enerġija elettrika
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
5,935,232.54 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
11,522,990.80 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
BT1+2-35
Deskrizzjoni

Kostengruppe 440:
Gebäudehauptverteiler 16 Felder
Umschalteinrichtung AV/SV 2 St.
Unterverteiler AV/SV 32 St.
BSV Anlage 40 kVA 1 St.
BSV und IT Unterverteiler 20 St.
Beleuchtung LED.
ELT Installation, Kabelverlegung
Blitzschutz.
Sonstiges (RWA, RWA, Brandschatzung etc.)
Kostengruppe 450
Telekommunikationsanlage
Lichtrufanlage
ELA
GMA
Übertragungsnetze

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Klinikum Darmstadt GmbH
Indirizz postali: Grafenstr. 9
Belt: Darmstadt
Kodiċi NUTS: DE711
Kodiċi postali: 64283
Pajjiż: DEU
Indirizz prinċipali: www.klinikum-darmstadt.de
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
14/03/2018 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
5,935,232.54 EUR
Valur kuntrattwali finali
11,522,990.80 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Rudolf Fritz GmbH
Indirizz postali: Hans-Sachs-Straße 19
Belt: Rüsselsheim
Kodiċi postali: 65428
Pajjiż: DEU

Isem uffiċjali: Rudolf Fritz Gmbh
Indirizz postali: Hans-Sachs-Straße 19
Belt: Rüsselsheim
Kodiċi postali: 65428
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.