Publications Office of the EU
E-Granada: Servizzi ta' disinfettar u esterminazzjoni f'żoni urbani u rurali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

E-Granada: Servizzi ta' disinfettar u esterminazzjoni f'żoni urbani u rurali

  • Aġġudikat
    24/02/2011
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES614 Granada
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90670000 Servizzi ta' disinfettar u esterminazzjoni f'żoni urbani u rurali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,743,907.40
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
100/2010
Deskrizzjoni

Lucha antivectorial contra roedores, artrópodos y microorganismos patógenos y control de palomas y estorninos en Granada.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV

90670000 - Servizzi ta' disinfettar u esterminazzjoni f'żoni urbani u rurali

33600000 - Prodotti farmaċewtiċi

90900000 - Servizzi ta' tindif u iġene

15000000 - Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati

90923000 - Servizzi tad-disinfettazzjoni tal-ġrieden u l-firien

90920000 - Servizzi ta' iġenizzazzjoni marbuta mal-faċilità

45000000 - Xogħol tal-kostruzzjoni

33000000 - Tagħmir mediku, farmaċewtiċi u prodotti għall-kura personali

Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
1,743,907.40
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.