Publications Office of the EU
is-Slovenja-Ljubljana: Tagħmir għas-sigurtà, tifi tan-nar, pulizija u difiża - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

is-Slovenja-Ljubljana: Tagħmir għas-sigurtà, tifi tan-nar, pulizija u difiża

  • Aġġudikat
    05/04/2022
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
MINISTRSTVO ZA OBRAMBO
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: SI Slovenija
Post tax-xerrej
NUTS code: SI Slovenija
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
Kodiċijiet cpv ewlenin multipli
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
714,000.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,276,500.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
MORS 89/2022-ON-PSPb, 430-117/2022
Deskrizzjoni

Eksploziv PG3, 5.000 kos

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
714,000.00
Valur kuntrattwali finali
1,276,500.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: PANNA PLUS d.o.o.
Indirizz postali: Podjunska ulica 13
Belt: Ljubljana
Kodiċi postali: 1000
Pajjiż: SVN
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.