Publications Office of the EU
il-Polonja-Szczyrk: Elettriku - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Szczyrk: Elettriku

  • Ippubblikat
    03/01/2022
  • Skadenza
    31/01/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    31/01/2022
  • Aġġudikat
    15/02/2022
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL225 Bielski
Post tax-xerrej
NUTS code: PL225 Bielski
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
09310000 Elettriku
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,656,000.00 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,802,080.00 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
DZP/Sz/29/2021
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w ilości 3320 MWh do nieruchomości
pozostających w zasobach COS-OPO Szczyrk.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
31/01/2022 10:30
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
2,656,000.00 PLN
Valur kuntrattwali finali
2,802,080.00 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: XOOG ENERGY SP. Z O.O.
Indirizz postali: ul. Wróbla 24/1
Belt: Warszawa
Kodiċi postali: 02-736
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.