Publications Office of the EU
ARIA_2024_062 – Kmamar iperbariċi – Offerta monolotto bi proċedura miftuħa skont l-Artikolu 71 tad-Digriet Leġiżlattiv Nru 36/2023 għall-provvista bl-installazzjoni ta’ 2 kmamar iperbariċi u servizzi relatati u fakultattivi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

ARIA_2024_062 – Kmamar iperbariċi – Offerta monolotto bi proċedura miftuħa skont l-Artikolu 71 tad-Digriet Leġiżlattiv Nru 36/2023 għall-provvista bl-installazzjoni ta’ 2 kmamar iperbariċi u servizzi relatati u fakultattivi

  • Ippubblikat
    13/12/2024
  • Skadenza
    03/02/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    07/02/2025
  • Aġġudikat
    08/09/2025
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
ARIA- Azienda Regionale per l'Innovazione e gli Acquisti S.p.A.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: ITC4C Milano
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33157500 Kabini iperbarbariċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,880,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,700,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

il-kuntratt jikkonċerna l-konklużjoni ta’ kuntratt għall-provvista ta’ żewġ kmamar iperbariċi u servizzi relatati

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.ariaspa.it
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.ariaspa.it
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
07/02/2025 10:00
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Il prezzo non è il solo criterio di aggiudicazione e tutti i criteri sono indicati solo nei documenti di gara
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Valur stmat
2,880,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
1,700,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Sistemi Iperbarici Srl
Indirizz postali:
Belt: Monza
Kodiċi postali: 20900
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.