Publications Office of the EU
Schulbuchausschreibung Schuljahr 2025/2026 (Rahmenvertrag) - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Schulbuchausschreibung Schuljahr 2025/2026 (Rahmenvertrag)

  • Ippubblikat
    10/03/2025
  • Skadenza
    07/04/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    07/04/2025
  • Aġġudikat
    22/05/2025
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Kreis Recklinghausen, Der Landrat
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: DEA36 Recklinghausen
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
22100000 Kotba, katalogi u fuljetti, stampati
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,498,462.00 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
5
Numru ta’ referenza tal-offerta
(ZV) 40-047/25
Deskrizzjoni

Vergeben wurden Aufträge über die Beschaffung preisgebundener Schulbücher für das Schuljahr 2025/2026 für Los 1 1. Berufskolleg Castrop-Rauxel, Wartburgstraße 100, 44579 Castrop-Rauxel 2. Berufskolleg Ostvest, Hans-Böckler-Straße 2, 45711 Datteln Auftragsvolumen ca. 162.249,50 EUR - pro Schuljahr Los 2 1. Herwig-Blankertz-Berufskolleg, Campus Vest 1, 45665 Recklinghausen 2. Kuniberg Berufskolleg, Im Kuniberg 79, 45665 Recklinghausen Auftragsvolumen ca.: 143.445,50 EUR - pro Schuljahr Los 3 1. Paul-Spiegel-BK, Halterner Straße 15, 46284 Dorsten 2. Berufskolleg Gladbeck, Herderstr. 3, 45964 Gladbeck Auftragsvolumen ca. 113.083,00 EUR - pro Schuljahr Los 4 1. Hans-Böckler-Berufskolleg, Hagenstraße 28,45768 Marl einschließlich Dep. Haltern, Weseler Str. 36, 45721 Haltern Auftragsvolumen ca. 106.327,50 EUR - pro Schuljahr Los 5 1. Max-Born-Berufskolleg, Campus Blumenthal 3, 45665 Recklinghausen Auftragsvolumen ca. 99.510,00 EUR - pro Schuljahr

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.vergabe.metropoleruhr.de/VMPSatellite/notice/CXPSYD3DJYS
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.vergabe.metropoleruhr.de/VMPSatellite/notice/CXPSYD3DJYS
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
07/04/2025 09:01
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.