Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Frankfurt am Main: Xogħol tal-kostruzzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Frankfurt am Main: Xogħol tal-kostruzzjoni

  • Aġġudikat
    17/02/2017
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
DB Netz AG (Bukr 16)
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DEA2C Rhein-Sieg-Kreis
Post tax-xerrej
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
9,447,304.29 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
16FEI23930
Deskrizzjoni

— Neubau eines 145 m langen Mittelbahnsteiges in konventioneller Bauweise mit Bahnsteigausstattung (Bahnsteigkategorie 5), Erstellung eines 65 m langen System-Behelfsbahnsteiges, Zugang zum Bahnsteig mit Personentunnel (Lichte Weite 3 Meter, Länge ca. 6 Meter) samt Treppe und Aufzugschacht,
— Neubau einer 30 Meter langen und 2 m hohen Stützwand als Spundwand,
— Erweiterung einer Stahlbeton-Eisenbahnüberführung um 2 Gleisachsen (Lichte Weite ca. 11 Meter),
— Neubau einer zweifeldigen Spannbetonbrücke mit Mittelpfeiler (Spannweite ca. 23 Meter), Zirka 400 qm Straßenbau mit Asphalttragschicht in Zusammenhang mit den Brücken und 100 qm Pflasterfläche als Haltepunktvorplatz,
— Bau einer ca. 200 Meter langen und 2,5 Meter hohen Schallschutzwand,
— Technische Ausrüstung der Personenverkehrsanlage mittels Beleuchtung für 210 Meter Bahnsteig sowie Beleuchtung der Personenunterführung und des Vorplatzes, 50-Hz Stromversorgungsanlage für den Mittelbahnsteig,
— Änderung der TK-Anlage durch zirka 200 Meter neue Kabel, einen Kabelschaltschrank und Schaltarbeiten für den Bahnsteig,
— Erstellung von ca. 14 000 qm Bahnkörper mit ca. 700 Meter Tiefenentwässerung und ca. 900 Meter Kabeltiefbau, 1 800 Meter Gleisbau,
— Verlegung von ca. 930 Meter LST-Kabel, Erstellung von 3 Rammrohr-Signalfundamenten,
— Rodung von ca. 500 qm Gelände mit ca. 50 Bäume, dazugehörige Kampfmittelsondierungen für die Bauwerke und Erstellung der Ausführungsplanung.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Not applicable
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
9,447,304.29 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: ARGE S13 Troisdorf – Los 5.003
Indirizz postali:
Belt: Bad Hersfeld
Kodiċi postali: 36251
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.