Publications Office of the EU
1-W-28963-23 Bouw- en woonrijp maken gemeentelijk terrein Melanchtonweg 125 - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

1-W-28963-23 Bouw- en woonrijp maken gemeentelijk terrein Melanchtonweg 125

  • Ippubblikat
    28/03/2025
  • Skadenza
    26/05/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    26/05/2025
  • Illum
    01/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Gemeente Rotterdam
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: NL33C Groot-Rijnmond
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45100000 Xogħol għall-preparazzjoni tas-sit
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
6,625,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
1-W-28963-23
Deskrizzjoni

Het werk bestaat in hoofdzaak uit: het verrichten van grondwerk het aanleggen van asfaltverhardingen het aanleggen van betonplatenverhardingen het aanleggen van elementenverhardingen het aanleggen van een riolering; DIT en vrijvervalriool het aanbrengen van lijngoten het aanleggen van kabels voor elektra en data en mantelbuizen het aanbrengen en aansluiten van lichtmasten het aanleggen van een waterleiding het aanbrengen van een wand bestaande uit betonblokken voor depots het ontwerpen en aanleggen van een vloeistofdichte verharding met OBAS het bewerken en aanleggen van plantvakken en gras Saneringswerkzaamheden De bovenstaande opsomming van werkzaamheden zijn slechts een indicatie van de te verrichten werkzaamheden en alleen bedoeld om de interesse van potentiële Inschrijvers voor de onderhavige Opdracht te wekken. Inschrijvers kunnen geen rechten ontlenen aan deze opsomming. Zie voor een nadere technische omschrijving van de uit te voeren werkzaamheden het bij de aanbestedingsstukken gevoegde RAW-bestek. De waarde van door de Aanbesteder ter beschikking te stellen bouwstoffen bedraagt ongeveer € 600.000,- de omzetbelasting niet inbegrepen.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://s2c.mercell.com/today/143399
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://s2c.mercell.com/today/143399
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
26/05/2025 12:05
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Inschrijvingssom
Valur stmat
6,625,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.