Publications Office of the EU
il-Kroazja-Żagreb: Tagħmir individwali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Kroazja-Żagreb: Tagħmir individwali

  • Ippubblikat
    29/10/2019
  • Skadenza
    30/12/2019
  • Aġġudikat
    08/03/2021
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Ministarstvo obrane, Republike hrvatske
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
35810000 Tagħmir individwali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
7,692,364.80 HRK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
9,615,456.00 HRK
Numru ta’ referenza tal-offerta
VV-UR-202-19-81
Deskrizzjoni

Kape, šeširi i navlake za borbene prikrivne odore.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not specified
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ several operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
7,692,364.80 HRK
Valur kuntrattwali finali
9,615,456.00 HRK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Zajednica ponuditelja: Šešir d.o.o.; KAP-KO d.o.o.
Indirizz postali: Ilica 29
Belt: Zagreb
Kodiċi postali: 10000
Pajjiż: HRV
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.