Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Duisburg: Servizzi operazzjonali tal-portijiet u l-kanali nterni u s-servizzi assoċċjati magħhom - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Ġermanja-Duisburg: Servizzi operazzjonali tal-portijiet u l-kanali nterni u s-servizzi assoċċjati magħhom

  • Ippubblikat
    15/03/2019
  • Skadenza
    02/05/2019
  • Aġġudikat
    12/06/2019
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Wasserstraßen- und Schifffahrtsamt Duisburg-Meiderich
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: DEA12 Duisburg, Kreisfreie Stadt
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
63721000 Servizzi operazzjonali tal-portijiet u l-kanali nterni u s-servizzi assoċċjati magħhom
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,433,875.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
2019/413/03
Deskrizzjoni

Festmachertätigkeit für das Schleusen von Schiffen auf dem Wesel-Datteln-Kanal

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=245336
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
1.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
3,433,875.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Festmachereigesellschaft Nord-Ostsee-Kanal mbH
Indirizz postali:
Belt: Kiel
Kodiċi postali:
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.