Publications Office of the EU
Wybór Partnerów Finansujących w celu wdrażania Instrumentu Finansowego Pożyczka na OZE dla mieszkańców w ramach Funduszy Europejskich dla Małopolski 2021-2027 - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Wybór Partnerów Finansujących w celu wdrażania Instrumentu Finansowego Pożyczka na OZE dla mieszkańców w ramach Funduszy Europejskich dla Małopolski 2021-2027

  • Ippubblikat
    28/05/2024
  • Skadenza
    26/06/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    26/06/2024
  • Illum
    01/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Bank Gospodarstwa Krajowego
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
66000000 Servizzi finanzjarji u ta' assigurazzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
4
Numru ta’ referenza tal-offerta
DZZK15DIF2024
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia są zlecone przez BGK usługi polegające na wdrożeniu i zarządzaniu Instrumentem Finansowym Pożyczka na OZE dla mieszkańców (Pożyczka). Szczegóły dotyczące projektów, które mogą być finansowane zawarte zostały w Metryce Instrumentu Finansowego (Metryka) stanowiącej załącznik nr 2 do Projektowanych Postanowień Umowy (PPU).

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://bgk.eb2b.com.pl/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://bgk.eb2b.com.pl/
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
26/06/2024 11:30
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.