Publications Office of the EU
Tluq ta' tagħmir u interkonnessjoni SW - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Tluq ta' tagħmir u interkonnessjoni SW

  • Ippubblikat
    10/04/2024
  • Skadenza
    12/05/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    13/05/2024
  • Aġġudikat
    06/06/2024
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
VAPOL CZ s.r.o.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: CZ072 Zlínský kraj
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
42990000 Makkinarju varju għal skopijiet speċjali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
5,453,500.00 CZK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
227,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
N006/24/V00009782
Deskrizzjoni

Apparat tal-pc picking/tat-trasport b'funzjoni avvanzata ta' identifikazzjoni u kontroll ta' prodott imdaħħal u mneħħi bl-użu tat-teknoloġija tal-IA Parametri: - L-operaturi tal-istackers jiġbru l-prodotti u jippożizzjonawhom viżwalment fuq il-modulu tat-trasport (il-modulu fih sa 6 ordnijiet individwali) - Is-sistema trid tkun lesta għall-kontroll avvanzat tal-kwantità bl-użu ta’ teknoloġiji tal-IA (viżwali jew mekkaniċi) - Il-modulu tat-trasport juża superstruttura tal-SW biex jittrasporta l-prodotti lejn iż-żona tal-imballaġġ - Matul it-trasport, jevalwa l-ambjent u jevita kolliżjoni ma’ apparati oħra fiż-żona - Moduli tat-trasport b’IA avvanzata jew kontroll simili. L-apparati huma mill-inqas biżżejjed biex jimmaniġġjaw il-ġbir, it-trasport u l-moviment fiż-żona tal-ippakkjar fl-istess ħin biċċa waħda ta’ SW għall-konnessjoni tas-sistema ta’ awtomatizzazzjoni tal-ġbir/trasport/ħżin b’konnessjoni mal-Parametri tad-WMS: - L-interkonnessjoni u l-kontroll tal-apparati HW li ġejjin minn stackers vertikali Vertiflex 4pcs permezz ta’ tagħmir tat-Trasport/tal-għażla (l-ewwel parti tal-ordni) minn WMS (LORA), ERP (Carat) - Interkonnessjoni permezz tal-interfaċċa API - Kontroll avvanzat bl-użu ta’ teknoloġiji bħall-IA eċċ. - It-trasport ta’ ordnijiet multipli f’daqqa Speċifikazzjoni u deskrizzjoni dettaljati jinsab fid-dokumentazzjoni.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://nen.nipez.cz/profil/VAPOL
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://nen.nipez.cz/profil/VAPOL
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
13/05/2024 09:30
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
K001 Nabídková cena
Valur stmat
5,453,500.00 CZK
Valur kuntrattwali finali
227,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: VertiFlex s.r.o.
Indirizz postali:
Belt: Ostrava - Poruba
Kodiċi postali: 70800
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.