Publications Office of the EU
Franza-Saint-Marcellin: Servizzi ta' konsulenza dwar l-inġinerija u l-kostruzzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Saint-Marcellin: Servizzi ta' konsulenza dwar l-inġinerija u l-kostruzzjoni

  • Ippubblikat
    15/07/2022
  • Skadenza
    29/08/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    29/08/2022
  • Illum
    05/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
mairie de saint-marcellin
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRK24 Isère
Post tax-xerrej
NUTS code: FRK24 Isère
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71310000 Servizzi ta' konsulenza dwar l-inġinerija u l-kostruzzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
176,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
2022_23
Deskrizzjoni

ce marché est un marché de maîtrise d'oeuvre concernant la réalisation d'une liaison modes actifs piétons/cycles entre le village de St Vérand et les établissements scolaires de la Saulaie de St Marcellin.Cette liaison concerne la réalisation d'une voie verte en bordure de la Rd 518 entre le village de St Vérand et l'entrée de ville de St Marcellin et l'aménagement de l'avenue de St Vérand sur la commune de St Marcellin

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
http://ledauphine.marchespublics-eurolegales.com/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
29/08/2022 13:30
Xerrejja
mairie De Saint-Marcellin
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
176,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.