Publications Office of the EU
Ir-Renju Unit-Belfast: Oġġetti ta' konsum mediċi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ir-Renju Unit-Belfast: Oġġetti ta' konsum mediċi

  • Ippubblikat
    08/09/2017
  • Skadenza
    06/10/2017
  • Ftuħ tal-offerti
    06/10/2017
  • Aġġudikat
    16/01/2018
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Procurement and Logistics Service
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: UKN0 Northern Ireland
Post tax-xerrej
NUTS code: United Kingdom
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,960,000.00 GBP
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,480,500.00 GBP
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
9
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Suction devices and tubing.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://etendersni.gov.uk
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
06/10/2017 15:30
Xerrejja
Western Health and Social Care Trust
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.