Publications Office of the EU
Servizzi speċjalizzati ta’ sigurtà, monitoraġġ u intervent għall-objettivi tal-STT Constanta - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Servizzi speċjalizzati ta’ sigurtà, monitoraġġ u intervent għall-objettivi tal-STT Constanta

  • Ippubblikat
    23/10/2025
  • Skadenza
    28/10/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    28/10/2025
  • Aġġudikat
    02/07/2026
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: RO223 Constanţa
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79713000 Servizzi ta' gwardji
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
13328043/2025/35043/DA9390
Deskrizzjoni

Servizzi speċjalizzati ta’ sigurtà, monitoraġġ u intervent għall-objettivi tal-STT Constanta. Kwalunkwe talba għal kjarifiki trid tiġi sottomessa lill-SEAP (http://sicap-prod.e-licitatie.ro/pub). L-għadd ta’ jiem sa meta jistgħu jintalbu kjarifiki qabel l-iskadenza għas-sottomissjoni tal-offerti: 20. L-entità kontraenti se twieġeb b'mod ċar u komplet għat-talbiet kollha għal kjarifika/informazzjoni addizzjonali minn , kif ġej: - fil-11-il jum kalendarju qabel id-data tal-għeluq għas-sottomissjoni tal-offerti. L-entità kontraenti se twieġeb biss għal talbiet għal kjarifiki mibgħuta mill-operaturi ekonomiċi sal-iskadenza stabbilita, f’konformità mal-Artikolu 29(3) tad-Deċiżjoni tal-Gvern Nru 394/2016, u l-entità kontraenti mhux se tikkonforma mat-talbiet għal kjarifiki mibgħuta wara l-iskadenza stabbilita hawn fuq jew mitluba b’mezzi oħra ta’ komunikazzjoni għajr dawk stabbiliti fl-avviż ta’ kuntratt. Nota: meta tiġi kkalkulata l-iskadenza għat-talba/għat-tweġiba ta’ kjarifiki espressi f’jiem, id-data tal-għeluq għas-sottomissjoni tal-offerti ma għandhiex titqies.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.e-licitatie.ro
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.e-licitatie.ro
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
28/10/2025 14:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Pretul ofertei
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: P.S.G. ONE
Indirizz postali:
Belt: Bucuresti
Kodiċi postali: 051702
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Lex Protect Buzau
Indirizz postali:
Belt: Stalpu
Kodiċi postali: 127605
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.