Publications Office of the EU
il-Polonja-Cieszyn: Servizzi ta' l-amministrazzjoni tar-radam ta' l-iskart - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Cieszyn: Servizzi ta' l-amministrazzjoni tar-radam ta' l-iskart

  • Ippubblikat
    21/09/2021
  • Skadenza
    22/10/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    22/10/2021
  • Aġġudikat
    10/12/2021
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL225 Bielski
Post tax-xerrej
NUTS code: PL225 Bielski
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90533000 Servizzi ta' l-amministrazzjoni tar-radam ta' l-iskart
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,553,776.00 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
ZGK/ZP/04/2021
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór (w tym transport) i zagospodarowanie odpadów powstających w instalacji oczyszczalni ścieków komunalnych znajdującej się w Cieszynie przy ul. Motokrosowej 27. Pod pojęciem zagospodarowania należy rozumieć czynności takie jak: zbieranie, odzysk lub unieszkodliwianie, w tym przygotowanie poprzedzające odzysk (m.in. higienizacja odpadu o kodzie 19 08 05 jeśli będzie konieczna) lub unieszkodliwianie – odpowiednio zastosowane do poszczególnych rodzajów odpadów.
Transport odpadów będzie się odbywał z Oczyszczalni Ścieków w Cieszynie znajdującej się w Cieszynie przy ul. Motokrosowej 27 pojazdami wyposażonymi w urządzenia GPS.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o.
Indirizz postali: ul. Słowicza 59
Belt: Cieszyn
Kodiċi NUTS: PL225
Kodiċi postali: 43-400
Pajjiż: POL
Persuna ta' kuntatt: Teresa Tomasik
Indirizz prinċipali: www.bip.um.cieszyn.pl
Elettronika permezz ta’:
https://portal.smartpzp.pl/zgkcieszyn
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
22/10/2021 12:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
1,553,776.00 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Mustang Usługi Wielobranżowe Marek Pierzchała w spadku
Indirizz postali: Towarowa 20
Belt: Gliwice
Kodiċi postali: 44-100
Pajjiż: POL

Isem uffiċjali: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jan Ucherek
Indirizz postali: Górnicza 17h
Belt: Wodzisław Śląski
Kodiċi postali: 44-300
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.