Publications Office of the EU
l-Isvizzera-Zofingue: Servizzi ta' konsulenza dwar l-inġinerija u l-kostruzzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Isvizzera-Zofingue: Servizzi ta' konsulenza dwar l-inġinerija u l-kostruzzjoni

  • Ippubblikat
    09/03/2020
  • Skadenza
    27/04/2020
  • Ftuħ tal-offerti
    01/05/2020
  • Aġġudikat
    22/06/2020
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Office fédéral des routes OFROU succursale de Zofingue
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: CH0 Schweiz/Suisse/Svizzera
Post tax-xerrej
NUTS code: CH0 Schweiz/Suisse/Svizzera
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71310000 Servizzi ta' konsulenza dwar l-inġinerija u l-kostruzzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,697,860.00 CHF
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

N02, 100103, espace de trafic lourd à Neuenkirch/auteur du projet construction pour les phases projet définitif (PDÉF)/décision d’approbation des plans (DAP) jusqu’à la mise en service incluse, achèvement

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Office fédéral des routes(OFROU) — succursale de Zofingue
Indirizz postali: Brühlstrasse 3
Belt: Zofingue
Kodiċi NUTS: CH0
Kodiċi postali: 4800
Pajjiż: CHE
Persuna ta' kuntatt: Gestion des projets centre, N02, 100103, auteur du projet de construction
Indirizz prinċipali: https://www.simap.ch
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
01/05/2020 23:59
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
2,697,860.00 CHF
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: B + S AG
Indirizz postali: Weltpoststrasse 5
Belt: Bern
Kodiċi postali: 3015
Pajjiż: CHE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.