Publications Office of the EU
Kompetizzjoni ta' realizzazzjoni New Town Hall Lachendorf - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Kompetizzjoni ta' realizzazzjoni New Town Hall Lachendorf

  • Aġġudikat
    08/04/2024
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Samtgemeinde Lachendorf
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: DE931 Celle
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71221000 Servizzi ta' l-arkitettura dwar il-bini
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
807,500.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
VgV Verhandlungsverfahren
Deskrizzjoni

Il-muniċipalità ta’ Lachendorf għandha l-ħsieb li tibni muniċipju ġdid fil-viċinanza immedjata tal-post tal-muniċipju eżistenti għall-bini tal-amministrazzjoni b’żona utli ta’ madwar 2,170 m2. Il-kompetizzjoni tinkludi wkoll id-disinn mill-ġdid tal-faċilitajiet ta’ barra fl-ordni ta’ madwar 5,380 m2 (żona ta’ realizzazzjoni) bl-użu tal-potenzjal tal-post fit-tarf tar-riżerva naturali ta’ Gänsemarsch. Id-dikjarazzjonijiet kunċettwali dwar il-konnessjoni funzjonali u kreattiva mal-ambjent lokali intern (il-qasam ta’ osservazzjoni) għandhom isiru wkoll fis-sens li jinstabu l-ideat. Abbażi tar-riżultati tal-kompetizzjoni, l-aħjar soluzzjoni arkitettonika, urbana, funzjonali u ekonomika għall-proġett ta’ kostruzzjoni li għandu jiġi implimentat kif ukoll id-disinn tal-faċilitajiet fil-beraħ u tat-traffiku (żona ta’ realizzazzjoni) għandha tinstab bil-proċedura ta’ kompetizzjoni ta’ realizzazzjoni.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Mhux disponibbli
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Wettbewerbsergebnis
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 50
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Angebotspreis
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 30
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Organisation, Qualifikation und Erfahrung des mit der Ausführung des Auftrags betrauten Personals
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 20
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
807,500.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: ama_architekturbüro michael auerbacher
Indirizz postali:
Belt: Burghausen
Kodiċi postali: 84489
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.