Publications Office of the EU
in-Netherlands-Eindhoven: Xogħol tal-kostruzzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

in-Netherlands-Eindhoven: Xogħol tal-kostruzzjoni

  • Ippubblikat
    03/05/2018
  • Skadenza
    21/05/2018
  • Illum
    02/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Omgevingsdienst Zuidoost-Brabant
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: NL41 Noord-Brabant
Post tax-xerrej
NUTS code: NL41 Noord-Brabant
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
104,400.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Om de volledige opdrachtinformatie te kunnen zien dient u een formeel goedgekeurde registratie te hebben op het betreffende Dynamisch Aankoopsysteem.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Omgevingsdienst Zuidoost-Brabant
Indirizz postali: Postbus 8035
Belt: Eindhoven
Kodiċi NUTS: NL41
Kodiċi postali: 5601 KA
Pajjiż: NLD
Persuna ta' kuntatt: Omgevingsdienst Zuidoost-Brabant
Indirizz prinċipali: https://inhuur.werkeninzuidoostbrabant.nl/Opdracht/Omgevingsdienst-Zuidoost-Brabant/Ervaren-Vergunningverlener-Bouwen/1345
Elettronika permezz ta’:
https://inhuur.werkeninzuidoostbrabant.nl/Opdracht/Omgevingsdienst-Zuidoost-Brabant/Ervaren-Vergunningverlener-Bouwen/1345
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
104,400.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.