Publications Office of the EU
il-Polonja-Varsavja: Servizzi tas-sigurtà - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Varsavja: Servizzi tas-sigurtà

  • Ippubblikat
    04/12/2013
  • Skadenza
    13/01/2014
  • Ftuħ tal-offerti
    13/01/2014
  • Aġġudikat
    20/03/2014
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Urząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79710000 Servizzi tas-sigurtà
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
339,329.27 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
417,650.40 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
UD-I-WZP-A.271.100.2013.MLA
Deskrizzjoni

Przedmiot zamówienia obejmuje całodobową ochronę fizyczną obiektu i mienia Urzędu Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, położonego przy ul. Powstańców Śląskich 70 w Warszawie oraz osób przebywających w tym obiekcie.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
13/01/2014 09:15
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
339,329.27 PLN
Valur kuntrattwali finali
417,650.40 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Grupa DSF Sp. z o.o. - Lider Konsorcjum
Indirizz postali: ul. Powstańców 4a lok. 67
Belt: Ząbki
Kodiċi postali: 05-091
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.